Świece Żarowe

Wykręcanie urwanych świec żarowych

Usługa

Urwana lub zapieczona świeca żarowa to częsta usterka pod maską współczesnego samochodu, bardzo często nieusuwana z uwagi na wysokie koszty, ryzyko i czasochłonność. Niesprawna, może być przyczyną wielu nieprawidłowości w działaniu nowoczesnego silnika diesla.

Profesjonalny sprzęt

Wykręcanie urwanych lub zapieczonych świec żarowych jest wykonywane za pomocą profesjonalnych narzędzi i specjalistycznego oprzyrządowania. Wymiana takiej świecy żarowej teraz to już przyjemność! Operacja jest wysokoprecyzyjna, trwająca w większości przypadków około godziny, dająca 100 % satysfakcji i powodzenia naprawy.

Jakość

Wszystkie naprawy wykonujemy kompleksowo wraz z czyszczeniem/frezowaniem gniazda świecy oraz naprawą gwintu. Gdy zachodzi potrzeba instalujemy nowy gwint korzystając z pełnych cieńkościennych wkładek gwintowych. Popularne wkładki drutowe (helicoil) według naszej oceny nie zdają egzaminu w naprawach gwintów świec żarowych. Wyciągamy urwane żarniki z komory głowicy bez względu na ich średnicę i obsadzenie (np. w silnikach D4D).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI